Ryva vishet e rregullohet për të dalë me shoqe, iu lë ‘pa mend’ me pamjen

Ryva Kajtazi hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Përveç me këngët e saj ajo është tejet e përfolur edhe për jetën private dhe për paraqitjet plot stil,Krahas angazhimeve që i ka ën profesion, ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar në Instastory disa imazhe ku shihet se ka dalë me shoqe e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja dhe grimi i saj

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.