Serbia ne Panik, Vuçiç ne gjendje te rende shendetsore ja cka i ndodhi

Eskorta e kryeministrit të Serbisë, Aleksander Vuçiç është përfshirë në një aksident ndërsa kreu i qeverisë është lënduar lehtë. Mediat serbe njoftuan se aksidenti ndodhi mesnatën e kaluar ndërsa kreu i qeverisë u dërgua për një kontroll në një akademi mjekësore në Beograd.

Sipas informacioneve që përcjellin mediat serbe, mjeti i kryeministrit u përplas me një makinë tip ‘Skot’. Lajmin e aksidentit e ka pohuar dhe vetë kryeministri Vuçiç, i cili ka theksuar se automjeti i tij është përfshirë në aksident, por ai nuk ka patur lëndime të rënda.

Në pyetje është marrë dhe drejtuesi i mjetit “Skot”, për të zbardhur ngjarjen dhe nëse kemi të bëjmë me një atentat ndaj VuçiçPer me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.