Sot përflitet për një lidhje me Eni Koçin, por njihuni me ish bashkëshorten e Genc Prelvukajt

Që pas ndarjes nga ish bashkëshortja, Genc Prelvukaj nuk është përfolur aq shumë për lidhje me një femër sa me Eni Koçin së fundmi.

Dy këngëtarët janë bërë kryefjala e lajmeve rozë këto ditë për shkak të lidhjes së tyre.

Por para kësaj lidhje, këngëtari ka qenë i martuar me modelen Arta Arifi.
Arta është shpallur më parë edhe “Miss Sharmi i Kosovës” si dhe ka qenë shoqëruesja e parë e Miss Shqipërisë.

Nga kjo martesë Genci ka një djalë të cilin e quajnë Gjin.

Megjithatë, pas ndarjes nga Genci, Arta vendosi të mbulohej me shami dhe ky vendim ishte pasojë e një ëndrre që kishte parë.

Shiko Fotot:

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.