Sulmuesi i Zelandës së Re ishte duke dëgjuar këngë serbe dhe… (VIDEO)

Sulmuesi i dy xhamive në Zelandën e Re e ka filmuar vetën e tij përmes një aparati fotografik të vendosur në kokë.

Ai ka transmetuar videon drejtpërdrejtë në YouTube duke shkuar për në xhaminë Al Noor në qendër të qytetit Christchurch, njofton Klan Kosova.

Në videon 17 minutëshe, sulmuesi ishte duke dëgjuar këngë në gjuhën serbe dhe angleze.

Ai në një moment dëgjohet duke thënë “Le të fillojë festa”.

Videon mund ta shihni në linkun e mëposhtëm:
VIDEO

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.