“Të kam dashur… ende të dua!” Kujt po ja shpall dashurinë Bleona?

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Monster”.

Këtë herë ajo ka postuar në faqen e saj në Instagram një foto nga klipi dhe krahas saj shkruan:

“Nuk kam asnjë grimcë urrejtje në zemrën time për ty, nëse të kam dashur më parë…unë ende të dua. Kështu që qëndro larg nga unë!”,-përfundon Bleona.

Nuk dihet nëse këto vargje Bleona ja ka dedikuar dikujt ose jo.

Portali Trendi

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.