Vëllai dhe kunata i dërgojnë foto nga pushimet, shikoni si i përqesh ata vajza e Remzies

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo u bë tejet e njohur sidomos në dasmën e vëllait të saj, Hamzës, Vëllai dhe kunata i dërgojnë foto nga pushimet, shikoni si i përqesh ata vajza e Remzies.

Riola tani është tejet e përfolur për jetën e saj e të cilën nuk po heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto të vëllait dhe kunatës nga pushimet e me këtë Riola ka shtuar edhe një mbishkrim përqeshës.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.